USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

"En iyiler" Malatya'da buluşuyor

Türkiye’nin ilk ve tek Spikerler Platformu Spiker Dünyası’nın halka açık oylama ve seçici kurul tespitiyle 13 yıldır geleneksel olarak düzenlediği en iyiler töreni 3.kez Malatya’da.

22-09-2022 21:13
Google News

Birçok siyasetçi ve ünlü simanın konuk olacağı, “ Hoşhanlı 3. Altın Kayısı Ödülleri” Ödül Töreni, 23 Eylül 2022  Cuma Tarihinde  Malatya Kongre  Kültür Merkezi  Kemal  Sunal  Salonu’nda Gerçekleştirilecek

Altın Kayısı Ödülleri Sahiplerini Bulacak!

Seçici Kurul değerlendirmesi ve Halka açık oylamalar sonucunda Türkiye’nin farklı yerlerinde alanında en başarılıların ödül aldığı tören birçok farklı kategoride ödül verecek.  Hoşhanlı  Altın Kayısı Ödülleri , bir milyonun üzerinde kişinin internette oylama sonuçları ile sahiplerini bulmaya hazırlanıyor.  Spikerler Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan KAYA, tarafından düzenlenen, https://altinkayisiodulleri.com/ üzerinden oylamaların gerçekleştirildiği Malatya’da yapılan ödül töreni  Spiker Dünyası Malatya Başkanı Akif Kaplan’ın organizatörlüğünde gerçekleştiriliyor. 

Altın Kayısı Ödülleri İlklere Sahne Olacak

Spiker Dünyası Spikerlik ve sunuculuk mesleğine farkındalığı artırmak için gerçekleştirdiği diğer çalışmaların yanı sıra bu kez Malatya’da başta spikerlik ve sunuculuk , oyunculuk mesleği olmak üzere birçok farklı alanın altını çizmiş olacak. Bu yıl 3.Altın Kayısı Ödülleri Töreninde özellikle Kültür Sanat ve Yaşamımıza değer katanlar farklı alanlarda ödüllendirilmiş olacak. Destan şehri olan Türkiye’nin çok özel bir konuma sahip şehri Malatya en iyilerin buluşma noktası olacak.

Müzik , Ödüller ve Show

Ödül törenine katılacak şanslı konuklar törende büyük  sürprizlere tanık olacaklar. Geceye sınırlı sayıda çok özel davetli davetiye ile katılabilecek. Gecenin sunuculuğunu Ülke Tv’nin başarılı sunucusu Mehmet Ercan ile Özde Sinem Eser üstleniyor. Siyaset, medya, sanat ve iş dünyasının heyecanla beklediği Hoşhanlı  Spiker Dünyası Altın Kayısı Ödülleri ; 23 Eylül 2022 Cuma Günü saat  20.00’da Malatya Kongre Kültür Merkezi Kemal Salonu’nda gerçekleşecek.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
12 EYLÜL. (Kerim ÇATALBAŞ)